Фіскальний звітний чек – це документ встановленої форми, в електронній (електронний фіскальний звітний чек) або в паперовій формі створений програмним реєстратором розрахункових операцій (ПРРО). Який містить данні звіту, під час створення якого інформація про обсяг виконаних розрахункових операцій заноситься відповідно до фіскального сервера Державної податкової служби.

Також визначення «фіскальний звітний чек» встановлено Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».

Фіскальний звітний чек (Z-звіт), повинен створюватися щоденно засобами ПРРО в електронній формі, якщо здійснюються розрахункові операції або відбувається закриття робочої зміни.

Z-звіт може бути роздрукованим або сформованим в електронній формі. Також фіскальний звітний чек повинен бути зареєстрованим на фіскальному сервері Державної податкової служби.

Після передачі до фіскального сервера Z-звіту та отримання відповідно підтвердження від фіскального сервера, його зберігання відбувається за бажанням суб’єкта господарювання в зручний для нього спосіб.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.