ТОВ «Вінтал-Плюс» пропонує Вам замовити індивідуальне виготовлення редукторів Україна. Наша продукція тільки високої якості, адже ми використовуємо тільки сучасні технології у виробництві та управлінні.

Маючи в наявності якісне устаткування і добре організовану команду висококваліфікованих працівників, ми стараємося задовільнити вимоги кожного клієнта. Ми займаємось виготовленням редукторів Ц2У-160 та моторедукторів ЗМП-31,5. Редуктор Ц2У-160 доступний у двох варіантах корпусу: алюмінієвому та чавунному. маса редуктора всього 55 кг.

Мото-редуктор ЗМП-31,5 застосовується в якості електроприводу, забезпечуючи тим самим перетворення електричної енергії в механічну. Завдяки високому показнику ККД, даний агрегат має широкий спектр застосування і часто використовується в різних галузях легкої і важкої промисловості.

Обирайте нашу компанію! Ми гарантуємо якість, надійність і високу продуктивність нашого обладнання. Гарантійне обслуговування до 24 місяців. Телефонуйте, щоб отримати додаткову інформацію чи проконсультуватися.