В діяльності абсолютно кожного підприємства рано чи пізно настає період, коли доводиться завершувати свою роботу. Це може бути, як в результаті добровільного рішення засновників фірми, так через банкрутство. При відкритті бізнесу в будь-якій ніші завжди варто розуміти, що існує ризик, який може привести до закриття підприємства. Ліквідація ТОВ - явище поширене і повністю законне. А ось традиційний варіант ліквідації буде прямо залежати від стану господарських справ на фірмі. Завершення діяльності за власним рішенням можливо в тих випадках, коли вся робота велась правильно, в документації немає жодних проблем.

                Якщо виникли якісь проблемні ситуації, то існує альтернативний спосіб, який користується попитом - це експрес-ліквідація ТОВ. Даний спосіб є прискореним. Альтернативний варіант позбавить фірму від вирішення питань по зобов'язаннях. Простіше кажучи, не потрібно буде виплачувати борги і чекати перевірки від контролюючих органів, зокрема податкової.

                Експрес-ліквідація компанії передбачає зміну її засновників. Раціональніше в такому випадку буде звернутися до юристів, які проаналізують всі істотні моменти і допоможуть прийняти найоптимальніше рішення.

                 Дуже важливо розуміти те, що представлений спосіб ліквідації фірми є повністю легальним. Колосальним попитом користується така ліквідація ТОВ, коли її потрібно провести в найкоротші терміни. Так, процедура не займе більше 3 днів. У той час, як звичайні способи завершення діяльності ТОВ можуть тривати півроку і навіть більше. Це обумовлено очікуванням перевірок і погашенням боргів. Тому, при необхідності термінового припинення роботи ТОВ, рекомендуємо вибрати експрес-ліквідацію.

                Юридична компанія Imrerium Lux пропонує до уваги клієнтів професійні послуги з ліквідації ТОВ тут. Досвідчені фахівці визначать кращий варіант припинення діяльності підприємства в кожному конкретному випадку окремо. Серед наших плюсів варто виділити:

  • Лояльні ціни, які Ви платите за реальний результат.
  • Беззаперечна і незаперечна дотримання чинних законів.
  • Проведення всіх процедур з урахуванням вимог законодавства.
  • Пошук альтернативних варіантів вирішення проблем.
  • Розробка схем виходу зі сформованих ситуацій.
  • Робота на позитивний результат, який очікує клієнт.
  • Максимальна оперативність, відсутність затягувань процесу.