Компанія Opel - не перша, хто піддається основним віянням автомобільної моди. Тому в найближчі роки вона представить електромобілі в різних варіаціях. Якщо ви хочете купити Опель на сервісі OLX, то варто придивитися до поточних моделей і заглянути в найближче майбутнє.


"Назад у майбутнє"


Саме таку назву було використано в новому тізері від Opel. Компанія показала електромобіль Manta GSe ElektroMOD, яка повністю повторює дизайн одного з автомобілів минулого. Така модель випускалася в період з 1970 по 1975 рік.

У новому варіанті використовується оригінальна модель Manta A-класу. Але при цьому силові установки грунтуються вже не на двигуні внутрішнього згоряння, а на електричній тязі. Експерти називають випущений тизер приводом замислитися і переосмислити моду, яка була раніше.

Причому за твердженнями керівництва Opel в найближчі роки не буде плануватися серійний випуск електромобілів в ретро-стилі. Але класичний тип кузова і максимально оновлена начинка з електричної основний цілком можуть поєднуватися між собою. Основна мета тізера полягала в тому, щоб донести важливість переходу на електромобілі. Відмова від ДВС цілком реальний і здійсниться протягом наступних десятиліть.

Цифрові технології

Ще одне нововведення, яке торкнеться автомобілів Opel, полягає у використанні цифрових кодів. В майбутньому дизайн-лабораторія запропонує використовувати класичні QR-коди для позначення назви моделей, даних по двигуну і логотипів. Основна особливість - в структурі цього коду. Перед дизайнерами стоїть завдання перетворити класичний квадратний малюнок на справжню емблему.

За словами молодшого дизайнера Хара Масахиро, його професійним викликом стало перетворення квадрата в форму ската і додавання руху за допомогою цифрової анімації. Такий логотип на QR-коді отримає той самий Opel Manta GSe ElektroMOD. Нова модель буде включати в себе всі особливості сучасного дизайну Opel.