Карантин у травні!

Постанова КМУ №405, яка набрала чинності  24 квітня, продовжила дію надзвичайної ситуації та загальнонаціонального карантину на території України до 30 червня 2021 року. Саме через продовження карантину:

  1. Діє мораторій на окремі податкові перевірки (зокрема, і щодо ЄСВ);
  2. Податкові та ЄСВ штрафи та пеня не нараховуватимуться;
  3. Допомога по частковому безробіттю буде виплачуватись;
  4. За несвоєчасну реєстрацію ПН, РК, АН, строк реєстрації яких припадає на період дії карантину (до 30 червня включно) ДПС має не штрафувати (але поки не має офіційної інформації);
  5. Розгляд звернень до податківців (скарги, запити, зокрема, на ІПК) теж відкладається;
  6. Роботодавці можуть подовжити простій; оплачувані та неоплачувані відпустки працівникам (але лише за їх бажанням); виконання працівниками роботи дистанційно.

Для єдинників І групи у травні закінчуються податкові канікули!

У зв'язку з карантином від сплати єдиного податку та ЄСВ були звільнені ФОП І групи. Вони можуть не сплачувати за грудень 2020 року та січень-травень 2021 року (включно). Тому вперше такі підприємці сплачуватимуть єдиний податок у червні 2021 року, а єдиний внесок – у липні 2021 року.

11 травня - граничний термін подання звітності за I квартал 2021 року!

Подаємо багато оновлених форм: звітність з ПДФО, ЄСВ та ВЗ, єдиний податок для ФОП III групи, податок на прибуток та ще кілька десятків звітів.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.