Міліція: "Прізвища Кільчицької, Черновецького, Басса і Довгого не заплямовані криміналом"

Прізвища Кільчицької, Черновецького, Басса і Довгого не фігурують у жодній кримінальній справі. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник. За його словами, наразі правоохоронні органи розслідують кримінальну справу тільки щодо колишнього начальника Управління охорони здоров`я і медзабезпечення КМДА Людмили Качурової.

«З перерахованих у провадженні у міліційного слідчого була лише справа, порушена проти Качурової за ст. 210 КК – «порушення бюджетного законодавства». Я кілька разів заслуховував слідчого, проте зрештою протиправні факти не підтвердилися. Ще 30 вересня цю справу було закрито через відсутність складу злочину. Пізніше вже СБУ за власними матеріалами порушила проти Качурової нову справу, щодо інших фактів порушень у бюджетній сфері. Проти Кухаренка, Макеєвої справи ми не розслідуємо. Також міліція не має нічого щодо Черновецького, Басса, Кільчицької і Довгого», - зазначив замміністра.

Як повідомлялось, 9 червня стало відомо, що на той час віце-прем`єр-міністр Володимир Семиноженко підписав доручення, метою якого було проведення комплексної перевірки системи управління і фінансування галузі охорони здоров`я Києва.

28 липня ЗМІ повідомили, що київська міліція затримала начальника Управління охорони здоров`я і медзабезпечення КМДА Л.Качурову за підозрою у зловживанні бюджетними коштами у розмірі 1,5 млн. грн.

29 червня на той час перший заступник голови КМДА, а нині – голова столичної міськадміністрації Олександр Попов доручив провести конкурс на заміщення посади начальника ГУ охорони здоров`я.

28 вересня начальником Головного управління охорони здоров`я м. Києва було призначено Раїсу Моісеєнко.

 

За повідомленнями УНІАН.

Мітки:

черновецький кільчицька право

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create