Ми оновили асортимент і тепер пропонуємо газовий пальник купити Україна в нашому магазині "Промгазапарат".

В нашому каталозі багато різної продукції для будь-яких потреб. Зокрема: газові пальники двокомпонентні торф'яні, блокові квазікінетичні та пальник для обпалювання печей. Європейська якість від вітчизняного виробника. Присутні сертифікати відповідності ЕАС, ЄС. Газові пальники – це найпростіший і доступний сучасному туристу спосіб роздобути вогонь.

Наш газовий пальник дуже простий в експлуатації. Він накручується на балон, відкривається вентиль і газ підпалюється сірниками, запальничкою або п'єзопідпалом, який є в більшості сучасних пальників. Все ж обов'язково візьміть з собою сірники в герметичному пакеті і сухий спирт про всяк випадок. Особливо під час походу у віддалених від джерел цивілізації місцях. П'єзопідпал або запальничка, як і будь-який інший пристрій, може зламатися. А ви залишитеся без вогню.

Реалізуємо товар вроздріб в Україні, Європі, Казахстані, Росії, Туркменії та Білорусі. Цінова політика нашої компанії дуже гнучка, адже ми страємось виправдати всі очікування та задовільнити потреби наших клієнтів. Оформити замовлення можна скориставшись корзиною на сайті або ж зателефонувавши за контактним номером до наших менеджерів. Вони завжди радо Вас проконсультують та допоможуть обрати необхідний товар.