В асортименті нашого магазину "Леоблу" знову можна єврокуб новий купити.

ТзОВ «Леоблу» пропонує єврокуби ємністю 600 л,1000 л та пластмасові бочки 220 л, що вже були у використанні. Єврокуби виговлені в Німеччині. Призначені для зберігання і транспортування промислової продукції. Пластмасові бочки призначені для товарів побутової хімії, хімічних реактивів. Бочка єврокуб використовується для для транспортування і зберігання безпечних рідин. Нова трубчаста конструкція кубової ємності збільшує опір до вібрації. Навіть після багатьох перевезень вертикальні і горизонтальні труби не роз'єднуються, а кожне хрестоподібне з'єднання надійно з'єднане внутрішнім зварним швом.
 
Завдяки зручній і функціональній формі, ємність легко заповнюється, ефективно завантажується в вантажні склади або платформи і оптимально спорожняється, залишаючи мінімальне залишковий вміст. Під час перевезення еврокуби можна ставити один на одного, частіше за все, в один ряд поміщається 4 еврокуба. Металева лати перешкоджає утворенню хвиль рідини і забезпечує краще «зчеплення» еврокуба один з одним.

Замовити єврокуб чи будь-який інший товар з нашого каталогу Ви можете за номером, вказаним на сайті, або безпосередньо додавши товар у корзину. Ми пропонуємо найвигідніші умови для співпраці оптимальну ціну, великий вибір товарів, швидку доставку, консультацію менеджера. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!