Обтягнені тканиною ґудзики - це не тільки вимушене рішення, коли Ви не можете знайти підходящу фурнітуру для пошитої власноруч моделі, це чудове завершення Вашого одягу, або весільної чи вечірньої сукні.  На сайті нашої компанії Ви маєте можливість гудзики обтягнуті тканиною купити, вибравши тканину самостійно або ж надіславши її нам для обтягнення.

В своїй роботі ми використовуємо виключно ґудзики італійської компанії МАВО, яка виробляє фурнітуру з 1952 року. Це гарантія того, що у замовника з ними не виникнуть ніяких проблем. За побажанням замовника, ми обтягуємо пластикові та металеві ґудзики. Наші ґудзики міцні та надійні, можуть витримувати великі навантаження та довго використовуватись.

Основним завданням нашої компанії є задоволення зростаючого попиту на якісні гудзики та аксесуари для виробників одягу в Україні і надання сервісних послуг по додатковій обробці гудзиків та інших аксесуарів. Ми здійснюємо доставку найбільш зручними перевізниками по всій території України. Виконуємо оптові та роздрібні замовлення.