Популярність онлайн кредитування в Україні зростає, до пропозицій таких компаній звертаються, коли грошові кошти необхідні терміново. МФО - максимально простий спосіб вирішити свої грошові проблеми. У таких компаніях ви зможете отримати позику за п'ять хвилин.

Що варто знати про LoviLave

LoviLave - це онлайн-сервіс кредитування, який видає позики до 10 000 гривень. Для оформлення заявок не буде потрібно вказувати мету отримання коштів, кредити видаються для будь-яких потреб.

Новим користувачам сервісу LoviLave доступні до 3000 гривень. При цьому, щоб підвищити шанс на схвалення кредиту, радимо оформити кредит на невелику суму і термін. Найчастіше без особливих проблем підтверджують кредит до 1 500 гривень, на термін до 10 днів.

Сервіс діє прозоро, відповідно до законодавства на території України. Тут не існує додаткових комісій. Всі умови кредитування прописані в документі.

У сервісі LoviLave оформити кредит допоможе робот Волі - це віртуальний консультант. Це допомагає зробити отримання позик ще швидшим, адже заявка заповнюється в формі діалогу. І в будь-який момент ви зможете отримати рекомендацію віртуального помічника.

Кому можна взяти в кредит гроші

У LoviLave вражаючий відсоток схвалення заявок клієнтів - близько 90%. Послуги сервісу доступні громадянам, у віці від 18 до 65 років, незалежно від працевлаштування, заробітків і соціального положення.

У LoviLave кредит зможе отримати безробітний або людина, що працює неофіційно, студент, фрілансер, ІП або пенсіонер. Навіть ті, у кого вже є незакритий кредит в іншій організації. А крім цього ті, у кого погана кредитна історія.
 
Переваги LoviLave
 
Ключові плюси LoviLave в наступному:

 • Графік роботи. Сервіс працює цілу добу.
 • Для того, щоб отримати кредит будуть потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код. фото документів завантажувати не знадобиться.
 • Оформлення проходить через інтернет, йти куди-небудь не треба.
 • Найменші вимоги до клієнтів.
 • Швидкість рішення і видачі кредиту. Рішення по заявці буде прийнято за хвилину, кредит ви зможете отримати за 5 хвилин, разом із заповненням заявки.
 • Абсолютно безкоштовне продовження кредиту. Це можна виконувати необмежену кількість раз.
 • Систематично формуються спеціальні промо коди з вигідними знижками.
 • Дуже проста заявка, в ній вказують тільки ім'я і прізвище, мобільний телефон і паспортні дані користувача.
 • Після першого кредиту можна взяти суму до 10 000 гривень.

Інтернет-сервіс дозволяє взяти гроші в кредит за кілька хвилин, без дзвінків і контактних осіб. Процедура спрощена для комфортабельності клієнтів, переконайтеся самі: lovilave.com.ua

Вказувати мети отримання грошей не знадобиться. Але в основному їх беруть на повсякденні витрати, коли трохи не вистачило до найближчої зарплати.

Яким чином взяти кредит

Для того, щоб отримати кредит, потрібно здійснити найпростіші дії:
1. На калькуляторі треба вказати потрібну суму і час позики. Відразу ж виникне необхідна сума повернення.
2. Заповнюйте онлайн-заявку в формі діалогу.
3. Отримайте рішення протягом хвилини. Це відразу на інтернет-порталі відбудеться автоматично. Система перевіряє дані і видає результат за заявкою за кілька секунд.
4. Після цього необхідно пройти верифікацію картки, вказуючи її реквізити.
5. Заключний крок - потрібно укласти договір. Він також буде оформлятися в інтернеті, з використанням цифрового підпису.

Далі кредит буде переведений на банківську карту. Найперший кредит можна отримати за 5 хвилин, подальші оформляються за хвилину.
 
Яким чином повернути борг

За договором, основною умовою стає повернення грошових коштів. Для цього клієнтам запропоновані кілька варіантів оплати:

 • Оплата в особистому кабінеті онлайн-сайту. Тут вже є карта, з якої будуть списані кошти. Платіж пройде блискавично і без відсотків.
 • Оплата на сайті. Можна ввести телефонний номер, на який зареєстрований клієнт, і система покаже необхідну суму грошей для повернення. Погашати позику можна картою, без комісії. Цей метод підходить, за умови, що у вас немає доступу до особистого кабінету, або коли вам треба сплатити кредит за родича.
 • Оплата за реквізитами. Можливо платити в банку, а крім цього за допомогою онлайн-банкінгу (зокрема, Приват24). При цьому оплата як правило супроводжується відсотками і в деяких ситуаціях виконується за 3 робочих дня.

Пропонуємо гасити кредит в своєму кабінеті або на сайті, так платежі проходять швидко і без переплати. У тому випадку якщо не виходить виплатити вчасно, треба оформляти пролонгацію, щоб продовжити термін дії договору. Для цього слід сплатити відсотки на поточний день, і термін переноситься автоматично на стандартних умовах, без штрафів і пені.
 
Чи надійно оформляти позики в інтернеті

Незважаючи на затребуваність послуг МФО, деякі люди побоюються брати інтернет позики, залишаючи свої особисті дані на інтернет-ресурсі.

Онлайн-сервіс LoviLave надає безпечні кредити. На інтернет-порталі використані сучасні протоколи шифрування, які не дають можливості перехопити дані користувачів. Фахівці компанії теж здатні гарантувати конфіденційність інформації, це зазначено в кредитному договорі.

Онлайн кредит - дуже швидкий метод вирішення проблем з фінансами.