Професійне перукарське обладнання обов’язково включає в свій арсенал перукарський візок. Перукарський візок необхідний для зберігання багатьох робочих інструментів та інших аксесуарів перукаря. Це дозволяє працівникам салону якісно організувати робочий процес. Даний тип обладнання створений для легкого переміщення по кімнаті за рахунок коліщаток.  Наша компанія «Beauty Business in Ukraine» пропонує купити перукарський візок зі знижкою хорошої якості.

У нас - широкий асортимент перукарських візків і Ви точно знайдете такий, що підійде до Вашого інтер'єру і Ви завдяки цьому виду меблів прикрасите приміщення. Знижка на наші візки-тролеси сягає до 17%.

Наш товар - багатофункціональний, візки є мобільними для професійного перукаря, виготовлені з полірованого пластику класу ABS на міцному металевому каркасі, безшумних гумових колесах. Візок має висувні ящики, знімну поличку для мисочок, фенів, інших перукарських інструментів і аксесуарів.

Замовте наш товар і Ви не залишитеся розчарованими. Ви не тількики полегшите собі роботу, але й прикрасите робоче приміщення.

Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!