Наша компанія ТОВ "Харківенергоприлад" пропонує купити пошуковий приймач в Україні. Нова версія нашого пристрою має більше функцій.

Пошуковому приймачу характерна:

  •  універсальність

P-900 може працювати як в акустичному, так і індукційному режимі.
В акустичному режимі приймач дозволяє визначати місця пошкоджень силових кабелів акустичним методом.
В індукційному режимі приймач використовується для трасування, вибору кабелю з пучка та визначення глибини залягання підземних кабельних ліній, а також для пошуку пошкоджень силових кабелів індукційним методом.

  • цифрове управління

P-900 обладнаний РК-дисплеєм з регулюванням контрастності і підсвічуванням, що дозволяє працювати в різних умовах освітленості.
На дисплеї відображаються параметри управління та прийому сигналів, а також рівень заряду внутрішнього акумулятора.
P 900 control panel
P 900 mobility

  • компактність та зручність

Приймач виконаний у вигляді портативної універсальної станції, до якої приєднуються головні телефони і акустичний або індукційний датчик. Модульне рішення дозволяє транспортувати і експлуатувати приймач тільки з необхідним комплектом приладдя, що полегшує його повсякденне використання.

Приймач сигналів P-900 використовується у трасопошукових системах з генераторами акустичних або звукових хвиль для точного визначення місць пошкоджень силових кабелів, трасування та визначення глибини залягання кабельних ліній, а також для ідентифікації кабелю у пучку.