В асортименті нашого Торгового Дому сальникова набивка купити яку ми пропонуємо за вигідною ціною.

Сальникові набивки – вироби з азбесту і без азбестових сумішей, які використовуються для герметизації рухомих і нерухомих з’єднань машин і агрегатів, що працюють в агресивних середовищах і при сильних механічних навантаженнях

Наша набивка сальникова ХБЛС- бавовняна, з лубовим сердечником, плетена, суха.

Азбестові плетені сальникові набивки використовуються для ущільнення сальникових камер арматури, відцентрових і поршневих насосів, а також різних агрегатів при робочих температурах від - 70 до 300˚С.

Плетені сальникові набивки є найбільш поширеним типом матеріалів ущільнювачів, вживаних для заповнення сальникових камер арматури, відцентрових і поршневих насосів, різних апаратів. Цими набиваннями комплектується більше 70асосов, 80рматуры.

Основою плетених набивок є різні волокнисті матеріали. Важливим компонентом набивань є різні види просочень і наповнювачів, що надають їм необхідні властивості.

Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!