Зварити домашнє варення вдається не всім, але кожному хочеться попити чаю з коханим вишневим або абрикосовим. Якщо вам вдасться налагодити виробництво варення, яке не поступається за смаком домашнім заготівлях, товар не затримається на полицях і успіх Вам гарантований. Якщо Вас зацікавило виробництво джему обладнання для цього пропонуємо придбати в нашому інтернет-магазині "Боема".

В асортименті нашої компанії лінія джему, конфітюру, варення. Саме це обладнання допоможе Вам створити неперевершений продукт, кількість поціновувачів якого лише зростатиме.

Лінія складається з двох ділянок:

  1. Підготовка рецептури та варка в умовах вакууму - в горизонтальному вакуумному котлі Mod. Cookerev JPB205 (автоматичне завантаження компонентів рецептури, перемішування, автоматична варка за низької температурі кипіння, пастеризація)
  2. Фасування в тару B2B та B2C - у горизонтальному Витримувачі Mod. JPB209 (автоматичне підтримання температури фасування та повільне перемішування готового продукту).

Доставку здійснюємо по всій території України в максимально стислі терміни. Діє термін гарантії від виробника. Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!