Виробнича група "Кайман" спеціально для своїх клієнтів зробила знижки на певні товари! Купуйте дріт колючий егоза за зниженою ціною на нашому сайті.

Сучасна армована колюча стрічка або колючий дріт АКЛ Єгоза, яку виробляє група Кайман, та вироби з неї, завжди запитувані. Ми виробляємо спіральні огородження Єгоза, мобільні і плоскі загородження Єгоза, які користуються величезним попитом в Україні та за кордоном, і застосовуються для охорони та захисту периметра об'єктів, з різноманітними вимогами до безпеки. Дріт колючий Єгоза являє собою надтонкий матеріал, зроблений з міцної сталі за спеціальною технологією. Він покритий  цинком, для того, аби захистити конструкцію від зовнішніх пошкоджень та запобігти утворенню іржі. Тому, розміщуючи секції колючого дроту на вулиці, Ви можете не турбуватися про те, що прути швидко зіпсуються.

Запрошуємо відвідати нашу сторінку за активним посиланням. Ми пропонуємо лише якісний товар за доступними цінами. На нашому сайті ви завжди зможете знайти акційні пропозиції.