Популярність сімейного кроссовера японської компанії Mitsubishi значно зростає з кожним поколінням. Так, розробники постійно випускають на ринок нові форми з 2001 року. Він відноситься до категорії середньорозмірних автомобілів. На вторинному ринку представлені моделі трьох поколінь. Через сервіс OLX цілком можна знайти сьогодні машину 2018 року.

Проста керованість

В першу чергу, саме технічні характеристики забезпечують позитивні властивості кросовера. До них можна віднести незалежну підвіску на передній і задній частинах. При цьому купити Мітсубісі Аутлендер можна з властивостями спеціального стабілізатора поперечної стійкості.

Зазвичай встановлені силові агрегати забезпечують досить потужну підтримку під час агресивного стилю водіння по трасі і помірного - на пересіченій місцевості. Колеса на 18 дюймів забезпечують хорошу прохідність.

Внутрішній комфорт

Досить важливий параметр для сімейного автомобіля - повноцінне зручність всіх пасажирів і самого водія. В останніх модифікаціях ці характеристики враховували з особливою ретельністю. Так, було додано:

  • поліпшену шумоізоляцію;
  • підвіска перенесена для більш м'якої їзди;
  • система охолодження варіатора (частково замінює трансмісію);
  • підігрів склоочисних зони;
  • електропривод на задніх дверцятах.
  • Такі характеристики забезпечують реальний комфорт всіх пасажирів. До того ж електроніка з розумними опціями і мультимедіа не відстають за якістю.

Місткість і розміри

В першу чергу, кросовер отримує статус «сімейного» за умови великого внутрішнього простору. Також цей автомобіль має місткий багажник. Такі характеристики дозволяють здійснювати тривалі подорожі або поїздки великими компаніями.

У багажник цілком можна скласти всі необхідні речі і сумки. Ззаду ж цілком комфортно поміщається троє людей. Так що кросовер Mitsubishi Outlander цілком може виявитися комфортним для вас засобом пересування.