Багато приймають рішення не переплачувати при купівлі нового смартфона, тому відмовляються від поклейки захисного скла на місці. Однак відмовлятися від цього пристосування назавжди не варто. Навіть при дбайливому поводженні з новим мобільним пристроєм немає гарантії, що вдасться уникнути пошкоджень. Дізнайтеся, які є причини купити захисне скло якомога швидше.

Підвищення міцності

Яку основну функцію виконує захисне скло для телефону вже зрозуміло з назви. Це пристосування підвищує міцність екрану. І навіть якщо смартфон падає, весь удар припадає саме на скло. Досить буде його замінити, щоб смартфон придбав свій звичний вигляд. Але і при падінні не завжди є необхідність міняти скло. Сучасні захисні пристосування відрізняються підвищеною міцністю. У більшості випадків на них з'являються лише малопомітні тріщини.

Поліпшення якості зображення

Мало хто знає, що захисне скло ще й покращує якість відтворення. Завдяки покриттю антивідблиску можна буде читати повідомлення, переглядати відео і фото навіть на відкритому сонці.

Поліпшення якості сенсора

Якісне захисне скло відштовхує вологу, бруд і пил, на ньому не залишаються відбитки пальців. Завдяки цьому використання сенсора стає більш комфортним.

Збереження нервів, часу і фінансів

Якщо витратити гроші на захисне скло спочатку, знижується ймовірність непередбачених витрат в майбутньому. Заміна сенсорного екрану обійдеться набагато дорожче, якщо смартфон без захисного скла невдало впаде. Крім того, на час ремонту доведеться взагалі залишитися без улюбленого гаджета. Тому, щоб зберегти час, нерви і гроші, варто заздалегідь придбати захисне скло.

Правильний вибір захисного скла також має значення. Його можна підібрати під конкретну модель смартфона або вибрати універсальне. Поклейку скла рекомендується довірити фахівцеві.