На вебсайті ДПСУ оприлюднили оновлений (станом на 29.06.2021 р.) План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2021 рік.

На цей раз зміни відбулися у всіх чотирьох розділах:

  • Розділ І плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб";
  • Розділ ІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" з урахуванням коригування (червень 2021 року);
  • Розділ ІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фізичних осіб" з урахуванням коригування (червень 2021 року);
  • Розділ IV плану-графіка "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти та своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" з урахуванням коригування (червень 2021 року).

Якщо Ви були включені до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на поточний рік внаслідок внесення змін у такому році, то така документальна перевірка платника податків може бути розпочата:

  • не раніше 1 липня поточного року в разі внесення змін в І кварталі такого року;
  • та не раніше 1 жовтня поточного року в разі внесення змін до плану-графіка в ІІ кварталі такого року.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.