Для виведення свого сайту на топові позиції в Словаччині вам напевно знадобиться допомога професіоналів. Бажано, щоб штат співробітників включав в себе фахівців, які знаються на європейському ринку. SEO-просування грає величезну роль у розвитку бізнесу, а наявність сайту є обов'язковим його атрибутом.

SEO-просування в Словаччині

Якщо у вас вже є сайт з товаром і ви хочете спробувати свої сили в Словаччині, швидше за все вам доведеться наймати фахівців зі знанням словацької ринку і мови.

Щоб бізнес успішно розвивався, слід докласти величезних зусиль, особливо це стосується просування сайту.

Сьогодні сайт є ключовим інструментом, який збільшує продажі, підвищує впізнаваність вашої компанії / бренду і просто вважається обов'язковою частиною бізнес-плану. Складно уявити сучасні бренди / фірми, які надають / продають послуги / товари без власного сайту.

Якщо ви зважилися на створення веб-сторінки, то постарайтеся знайти в собі сили і для її просування. Адже сайт-візитка не збільшить продажі так, як це зробить повноцінний оптимізований веб-ресурс

Замовити послуги SEO-просування в Словаччині ви можете в нашому агентстві. Компанія Rank Architects має все необхідне, для того щоб вивести ваш сайт в ТОП по словацькому регіону:

  • Професіонали зі знанням словацької мови і ринку;
  • Потужні інструменти для аналізу конкурентів і вашого сайту;
  • Багаторічний досвід роботи з країнами Європейського Союзу, в тому числі Словаччиною, Польщею, Чехією, Німеччиною, російсько- та англомовними регіонами.

SEO-просування - що це?

SEO - комплекс робіт, головною метою яких є поліпшення видимості, отже, підвищення позицій сайту в пошуковій видачі (SERP).

На перші 10 сайтів припадає понад 80% всіх відвідувань. Таким чином можна зробити висновок, що, перебуваючи на другій сторінці SERP'а, ви отримуєте в кращому випадку ⅕ всього можливого трафіку.

Процес seo-просування включає в себе оптимізацію внутрішньої складової вашого сайту, а також роботи за його межами (зовнішня оптимізація).

Внутрішня і зовнішня оптимізація сайту

Внутрішня оптимізація починається з аудиту сайту, в ході якого можуть бути виявлені технічні помилки (помилки в коді, невірні теги / мета теги або їх відсутність), неправильно розроблена структура і навігація сайту, невірна семантика, "підтягує" користувачів, які шукають щось зовсім інше, а не те, що пропонуєте ви, слабка швидкість завантаження, неякісний контент і багато іншого.

Виправлення усього перерахованого вище вже може сильно позначитися на позиціях сайту (в кращу сторону), але для повного щастя, потрібно пропрацювати і "зовнішнє".

Зовнішня оптимізація має на увазі поліпшення посилального профілю та впізнаваності сайту. Чим більше сторонніх ресурсів (тематичних) з позитивним PageRank'ом посилаються на вашу сторінку, тим швидше вона буде просуватися в ТОП пошукової видачі. Для цього необхідно створювати блоги, проводити обмін посиланнями, згадувати про сайт на зовнішніх джерелах, наприклад, в соціальних мережах.