Якщо Ви, як платник податку, маєте ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи, Вас включать до плану-графіка проведення документальних планових перевірок.

Періодичність проведення таких перевірок, залежить від ступеня ризику в діяльності таких платників податків, який поділяється на високий, середній та незначний. Платники податків з незначним ступенем ризику включаються до плану-графіка не частіше, ніж раз на 3 календарних роки, середнім – не частіше ніж раз на 2 календарних роки, високим – не частіше 1 разу на календарний рік.

Сам план-графік перевірок на поточний рік, публікується на офіційному вебпорталі ДПС до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки. Але він може оновлюватись, якщо до нього вносять зміни!

Зверніть увагу! Внесення змін до плану-графіка допускається не частіше одного разу у першому та одного разу у другому кварталах такого року, крім:

  1. Випадків виправлення технічних помилок;
  2. Та коли зміни пов'язані зі змінами найменування платника податків, що вже був включений до плану-графіка.

Отже, документальна перевірка платника податків, який був включений до плану-графіка перевірок на поточний рік внаслідок внесення змін у такому році, може бути розпочата:

  • не раніше ніж 1 липня поточного року у разі внесення змін до плану-графіка  на поточний рік в I кварталі такого року,
  • не раніше ніж 1 жовтня поточного року у разі внесення змін до плану-графіка на поточний рік в II кварталі такого року.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.