Компанія "Тубес Інтернешінл" оновлює список товарів доступних на продаж в каталозі! На нашому сайті ви можете замовити вимірювальний набір купити недорого Україна!

Система вимірювання призначена для стеження статичного, динамічного тиску і вакууму в гідравлічних і пневматичних інсталяціях. Система включає в себе основний комплект і додаткові елементи: додаткові фітинги для зняття вимірів, що подовжують шланги, адаптери і т.п., що дозволяють вільно знімати показання навіть у важкодоступних місцях. На ринках Європи компанія існує з 1993 року. За цей час підприємство встигло налагодити широкий спектр партнерських зв'язків, заслужити повагу великої аудиторії покупців, сформувати міцні позиції лідерів, продаючи якісні рукави високого тиску, фітинги, фланцеві з'єднання, швидкороз'ємні з'єднання та іншу продукцію для промислових підприємств, заводів і фабрик.

Запрошуємо відвідати наш каталог та зробити замовлення! Ми гарантуємо якісне виконання замовлення! Зробити замовлення дуже просто, потрібно заповнити онлайн-форму!