Почувши невтішний діагноз “рак шлунка”, пацієнти та їхні родини по можливості вибирають повторну діагностику та лікування раку шлунка в Німеччині. Однією з клінік, що приймає іноземних пацієнтів з онкопатологією, є Університетська клініка в м. Фрайбург, що співпрацює з великим онкоцентром. 

Ми з'ясували, які переваги та гарантії отримують пацієнти, що звертаються до них з пухлинними проблемами.

Кращі фахівці

У Німеччині кращі лікарі, які спеціалізуються на онкопатологіях шлунково-кишкового тракту. Німецькі медустанови займаються виявленням пухлин на ранніх стадіях з точною оцінкою площі ураженого органу.

“У нас практикують лікування стромальних пухлин шлунково-кишкової системи - новоутворень сполучної тканини органів травлення”, - додали фахівці Університетської клініки м. Фрайбурга.

“Золотий стандарт” місцевих клінік - видалення новоутворення хірургічним шляхом, в основному малоінвазивним, що дає можливість ураженому шлунку прийти до норми, а пацієнтові шанс на одужання й повноцінне життя.

Чек-ап організму

Маючи на руках висновок лікаря, не зайвим буде пройти додаткове обстеження в Німеччині, щоб виключити помилку або підтвердити діагноз з великою ймовірністю і точно встановити стадію хвороби. 

В рамках діагностики пацієнта оглядає лікар, взявши до відома витяг з національної лікарні (з перекладом на англійську чи німецьку), здають аналізи, роблять УЗД, рентген, гістологію та інші необхідні процедури.

Персоналізована терапія

Пацієнти можуть розраховувати на сприятливий терапевтичний результат завдяки застосуванню методики персоналізованої терапії - так в Німеччині лікують рак на будь-якій стадії. 

Для кожного пацієнта розробляють окрему програму лікування після колегіального рішення лікарів (гастроентерологів, терапевтів, онкологів, хірургів) з урахуванням індивідуальних показників, а саме:

  • дислокації та розміру пухлини;

  • наявності метастаз;

  • віку та стану здоров’я онкохворого (загальна клінічна картина).

Цінова політика

Вартість лікування в Європі дорожча, ніж терапія та реабілітація в українських онкоцентрах. Однак оплата обмовляється заздалегідь, клієнти платять за послуги за договором на рахунок, а не “в кишеню лікарям”. 

Прайс на аналізи, хірургічні маніпуляції, обстеження значно нижчий, ніж в клініках Ізраїлю та Штатів, але рівень медицини нітрохи не відстає від якості медпослуг в цих країнах.

В клініку Фрайбурга можна звернутися самостійно, заздалегідь подавши заявку на офіційному сайті Університетської клініки. 

Співробітники Центру міжнародних медичних послуг допоможуть з трансфером з аеропортів поблизу, пошуком житла для пацієнтів та супроводжуючих, нададуть інвалідне крісло для пересування хворого та інформаційну підтримку на всіх етапах лікування.