Оновлення асорименту товарів та послуг на сайті нашої компанії! Компанія "Київ-PTS-Центр" пропонує капсули для пневмопошти купити недорого.

Пневмопошта - це ефективний і надійний спосіб переміщення невеликих вантажів, поміщених попередньо в капсули. Пневмопошта дозволяє пересилати готівку, документи, аналізи, проби, рідини і сипучі вантажі.  Ідея пневмопошти - посилати предмети за допомогою повітряного потоку. Потім, нескладними є системи пневмопошти, що складаються з двох станцій, так звані системи «точка-точка». За ними йдуть односторонні і двосторонні однолінійні системи - у обох варіантів мікропроцесорне управління.

Ми пропонуємо різноманітні якісні капсули для пневмотранспортування: капсули для гарячих матеріалів, а також світлозвукосигналізатор ASG1.4. Капсули для транспортування гарячих матеріалів виготовлені зі спеціального матеріалу, що захищає від поганого впливу зовнішнього середовища. Капсули з відкидною кришкою можуть транспортувати вантаж вагою від 0,5 до 1 кг. В таких капсулах можна переміщати гроші, різні документи, а також пробірки з рідиною. Є різні розміри капсул.

Запрошуємо відвідати наш сайт та зробити замовлення!