У сучасних умовах ведення бізнесу без реклами в інтернеті неможливо. Якщо чогось немає в Інтернеті, значить, цього немає ніде. Відповідно, попит на розробку web-ресурсів величезний: якою б маленькою не була компанія - їй обов'язково потрібно сайт для просування своїх товарів або послуг.

На відміну від багатьох західних країн в Україні попит на розробку веб сайтів істотно перевищує пропозицію. І це незважаючи на те, що розробкою сайтів в Україні не займається хіба що ледачий: починаючи від великих веб-агентств і закінчуючи фрілансерами-одинаками.

У чому особливості конкуренції на ринку розробки web-ресурсів?

Якісне дешевим не буває - це правило стосується абсолютно будь-якого товару або послуги, і розробка сайтів в цьому плані не виняток. Веб-агентства, що пропонують розробку дійсно якісних ресурсів, приймають на роботу тільки кращих у своїй справі. Зрозуміло, що співробітники знають собі ціну, а тому просять за свою роботу чимало. В кінцевому підсумку це відбивається на вартості розробки.

Якщо ж агентство ще й тривалий час на ринку і вже встигло себе добре зарекомендувати, успішно виконав не один десяток проектів, то вартість зростає ще більше. Воно й зрозуміло: ім'я теж коштує грошей.

В кінцевому підсумку ціна замовленого в агентстві сайту може бути досить високою і досягати декількох тисяч доларів. Зрозуміло, що такі суми не по кишені дрібному бізнесу.

І тут на допомогу бізнесу приходять фрілансери, що пропонують ціни в рази, а то і десятки разів нижче. На жаль, там, де дешево, там або довго, або неякісно. І часто трапляється саме друге: більшість сайтів, зроблених фрілансером за вечір «на коліні», в принципі не здатні самоокупитися. На жаль, в абсолютно більшості їх доводиться переробляти. Так що здаються низькі початкові витрати в кінцевому підсумку обертаються втратою грошей і часу.

Яка головна проблема будь-якого веб-агентства?

Ще на зорі своєї появи перед керівництвом компанії встав серйозне питання: яким шляхом піти? Набрати в команду кращих з кращих, платити їм високі зарплати і, відповідно, встановити високу вартість на послуги з розробки сайтів або ж набрати найдешевших спеціалістів, щоб максимально здешевити процес розробки, і пропонувати на виході замовникам «то, що вийшло».

Обидва шляхи виглядали відверто невдалими. Так що потрібно вирішити головну проблему: як зберегти в компанії кращих фахівців і при цьому зробити вартість розробки максимально низькою. Щоб навіть мікробізнес мав можливість користуватися послугами веб-розробки.

Як компанії Nixwood вдалося першій вирішити проблему?

Як не дивно, але рішення виявилося таким простим, як це дивно, як до цього не додумався ніхто раніше. Щоб максимально здешевити вартість розробки сайту - потрібно максимально скоротити час. Тобто за той час, який потрібен іншим компаніям на розробку одного сайту, Nixwood повинна розробляти десять. І тоді дохід компанії дозволить платити високі зарплати, але для замовників ціна розробки буде низькою.

Але як скоротити час? І на це питання знайшовся відповідь: за допомогою штучного інтелекту. Те, на що людині потрібні тижні, нейронна мережа здатна зробити за лічені хвилини. І такий штучний інтелект був створений. А його використання дозволило скоротити час на розробку з декількох тижнів до рекордних 48 годин. Саме стільки часу проходить з моменту затвердження тех.задания до розміщення готового сайту в Інтернеті.

Чому якщо вам потрібен сайт, то замовити його розробку вигідніше саме в Nixwood?

Є як мінімум 3 причини, чому довірити розробку сайту вам варто саме фахівцям з Nixwood:

Якість. Компанія дає гарантію, що вам не доведеться що-небудь переробляти або допрацьовувати. Сайт буде працювати швидко, буде комфортний для користувачів, а головне - буде подобатися пошуковим системам, що забезпечить хороший трафік.

Час. Завдяки використанню штучного інтелекту термін на розробку ресурсу не перевищить 48 годинку.

Ціна. Мінімальний час означає, що ціна на розробку сайту буде приблизно в 10 разів нижче, ніж в інших веб-агентствах.