Вже незабаром ВРУ повинні розглянути законопроект №5807 щодо продовження строку подання інформації про бенефіціарів. 

Але на сайті ВРУ з'явився  законопроект  щодо вдосконалення механізмів валідації інформації про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності юридичних осіб.

Законопроектом №6003 передбачається відповідальності за недостовірність даних про бенефіціарів.

Даний законопроект пропонує встановити механізм внесення до ЄДР інформації про можливу недостовірність інформації та наступну перевірку достовірності інформації про кінцевого бенефіціарного власника або структуру власності суб’єкта господарювання у разі виявлення розбіжностей між даними про кінцевого бенефіціарного власника або структуру власності клієнта, зібраними таким суб’єктом первинного фінансового моніторингу,  та такими даними у ЄДР.

Розміри штрафів за недостовірні дані

У разі подання завідомо неправдивих відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про його відсутність тягнуть за собою накладення штрафу на таку юридичну особу у розмірі від 1000 до 3000 НМДГ (від 17000 до 51000 грн).

Неподання або несвоєчасне подання державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про його відсутність, тягнуть за собою накладення штрафу на таку юридичну особу у розмірі від 1000 до 3000 нмдг (від 17000 до 51000 грн).

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.