Зустрічайте оновлений асортимент продукції ТМ "Мамин хліб" - булочка "Бабка", пиріг пісочний "Маківник", оновлений асортимент круасанів!

Булочка "Бабка" купити оптом в асортименті, запаковану в індивідуальну упаковку, для реалізації в магазинах, мінімаркетах та супермаркетах можете на підприємстві ТМ "Мамин хліб". Цей смаколик може стати улюбленим десертом багатьох ласунів.

Зараз можна спробувати 4 нових смаки - «Сhoko & Nuts»  - ароматне здобне тісто перешароване шоколадною начинкою з додаванням смажених волоських горішків. Оздоблена Бабка шоколадною глазур’ю та просипана горішками.

 Бабка «Cherry & Poppyseeds» ароматне здобне тісто перешароване маковою начинкою з додаванням вишневої та шоколадної начинки, оздоблена шоколадною глазур’ю білого кольору та просипана маковими зернами.

Бабка «Milk & Blueberry» виготовлена з ніжного, ароматного, здобного тіста, з вершково-сирною начинкою з додаванням чорничного наповнювача. Оздоблена Бабка шоколадною глазур’ю білого кольору та просипана сублімованою меленою чорницею.

Бабка «Choko &Lemon» - здобне тісто з лимонним смаком та ароматом перешароване шоколадною начинкою з додаванням шоколадних дропсів. Оздоблена Бабка шоколадною глазур’ю та шоколадними дропсами.

Пиріг пісочний "Маківник" має вигляд апетитного рулета з дріжджового пісочного тіста, яке прошароване ароматною маковою начинкою, декорований маковими зернами. В замороженому вигляді може зберігатися до 90 діб.

Любителі круасанів зможуть оцінити аж 3 смаки цих виробів - з шоколадом, згущеним молоком та з вишнею.

Замовити гуртом продукцію ТМ "Мамин хліб" завжди можна через корзину на сайті або зателефонувавши за вказаними номерами.