Граничним терміном подання відповідних документів щодо бенефіціарів є 10 жовтня, але 20 липня у ВРУ було зареєстровано законопроєкт №5807 щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи.

Відповідно змінам, до пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» пропонують збільшити строк виконання обов’язку юридичними особами, які зареєстровані до набрання чинності цим Законом, щодо повідомлення державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності з трьох місяців до одного року з дня набрання чинності Наказу № 163.

Тому вказаний тримісячний строк для повідомлення державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного та структуру власності розпочався 11 липня 2021 року. Наразі граничним строком буде 11 липня 2022 року.

22 вересня 2021 року Комітет з питань економічного розвитку розглянув законопроєкт №5807 на своєму засіданні. Було проголосовано за розгляд цього проєкту та видано рекомендації Верховній Раді прийняти в I читанні за скороченою процедурою, щоби встигнути до 10 жовтня. 

Закон ще не прийнято! Та коли саме ВРУ збирається розглянути законопроєкт №5807 - наразі невідомо.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.