Згадаємо, що граничним терміном подання відповідних документів щодо бенефіціарів є 10 жовтня, а 20 липня у ВРУ група народних депутатів зареєстрували законопроєкт №5807 щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи.

Вже 5 жовтня законопроект мали прийняти народні депутати ВРУ, але цього не сталося!

Але час додати законопроект до переліку на розгляд у депутатів ще є. Розраховуємо на їхнє швидке та своєчасне розв'язання цієї проблеми. Тому, що закон набере чинності лише після підписання Президентом, а на це також потрібен час.

Інформацію можна подавати без штрафів до 11 липня 2022 року!

8 жовтня Президентом був підписаний Закон №1805-ІХ «Про внесення зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення". 

Закон набрав чинності 10 жовтня 2021 року (з дня, наступного за днем офіційного опублікування в «Голосі України» від 09.10.2021 р. №193).

За висновком Комітету ВРУ від 6 жовтня, законопроєкт має нову редакцію. Вона містить в собі тільки одну норму щодо перенесення граничного строку подання інформації про бенефіціарів на 11 липня 2022 року. Тобто винятків для окремих підприємств, які містилися в первинній редакції, вводити не планується.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.