Всесвітньо відома британська письменниця Джоан Роулінг 12 жовтня 2021 року випустила нову дитячу книгу під назвою «Різдвяне порося». Це перша дитяча книга після популярного роману про пригоди Гаррі Поттера.  

Головний герой казки «Різдвяне порося» – семирічний Джек, у якого є улюблена іграшка – порося Пок. Одного разу він зникає. Тоді його хоробрий господар відправляється до чарівної країни, де править великий монстр. Хлопчика чекають захоплюючі пригоди та випробування, але Джек мусить подолати ворога та врятувати свого друга.

Письменниця присвятила нову книгу своєму синові, у якого також була улюблена м'яка іграшка у вигляді поросяти. У кінці вона вказала, що ідея казки з’явилась, коли Джоан Роулінг разом з дітьми відпочивала на пляжі.

Нагадаємо, що Джоан Роулінг стала відомою після серії книг про особливого хлопчика-чарівника, який вижив. У 2020 році  письменниця випустила книгу «Ікабог» та опублікувала її в інтернеті безкоштовно. У подальшому всі гроші від продажів пішли до благодійного фонду «Vloant», який підтримує постраждалих від всесвітньої пандемії. На сьогоднішній день продано більше мільйона екземплярів.

Де можна придбати нову книгу Джоан Роулінг?

Одразу після випуску «Різдвяне порося», книга розпочала подорож по всій Європі. Паперова версія казки доступна в книжкових магазинах на 20-ти різних мовах одночасно. «Різдвяне порося» також з’явилось на полицях багатьох українських магазинів. Кожен може придбати як українську версію з численними малюнкам, так і книгу оригінальною мовою. В Україні, за даними сайта з купонами на знижку  Емпоріум, її ціна буде стартувати від 250 до 1000 гривень за один екземпляр. 

Також книгу можна придбати в інтернеті або оформити підписку та прочитати в онлайн-режимі. Щоб купити книжку зі знижкою до 30%, ви можете активувати на сайті книжкового інтернет-магазиу Yakaboo промокод від https://emporium.com.ua/yakaboo

Як кажуть представники видавництва, нова казка наповнена не тільки магією, але й гумором, милими героями та цікавими пригодами з любов’ю, втратами, надіями та прекрасним (звичайно ж, щасливим) кінцем. Чудовий текст супроводжується яскравими ілюстраціями від Джима Філда. Така книга може стати ключем до світу фентезі. Якщо ви раніше не цікавились цими жанрами, почніть з книг Джоан Роулінг – і ви не зможете зупинитись потім.