Виробники насіння квітів, овочів, фруктів та інших сортів рослин, компанія «Флора прес» пропонує вам розширений список різновидів упаковок для насіння!

Пакети для фасування насіння відтепер можна переглянути і придбати в нашому каталозі офіційного сайту компанії "Флора прес", у якому тепер доступні упаковки й для таких сортів рослин як: кукурудза, патисони, редис, буряк, трава газонна, кріп, гарбуз та зелень пряності. А це означає, що наша фотогалерея поповнилася ще більшою кількістю фото та нових ідей дизайну упаковок, що ще краще та швидше дозволить нам виконувати ваші замовлення!

Доступні для замовлення упаковки в наступних розмірах: 8*13 см, 8*15 см петля, 10*15 петля, 11*17 см. Для виробників, які надають перевагу самоклейким упаковкам, у нас є цікаві оновлення! До і так великого списку рубрик ми додали самоклейку упаковку, переглянути розміри й дизайн яких ви можете на сайті поліграфічної компанії «Флора прес».

Ще у нас є супер новина для вас!!! Міні пакетики розміром 8*11 см зараз ви можете їх купити по спеціальній ціні, всього за 10 коп.

Замовити потрібні вам упаковки ви можете зателефонувавши по вказаних номерах, і наші консультанти з радістю з вами поспілкуються і допоможуть підібрати найкращий для вас варіант!