Вишиванка  з ніжними волошково-сонячними квітами гармонійно доповнила асортимент інтернет-магазину “Ярина”. Унікальність цієї сорочки в тому, що вона створена разом із замовницею пані Маргаритою. З нею узгоджували всі деталі: візерунок, його розміщення на тканині, колір ниток і фасон сорочки. Уподобання клієнтки і золоті руки майстрині створили вишиванку, яка завжди даруватиме тепло і радість.Пані Маргарита зізналася, що насправді вийшло краще, ніж вона мріяла.
     Така спільна творчість допомагає виконувати важливі правила роботи інтернет-магазину “Ярина”: максимально задовольняти бажання клієнтів і пропонувати їм тільки якісний товар ручної роботи. Тому будь-хто може запропонувати свої ескізи орнаментів, щоб втілити їх у бажаних кольорах, техніках і тканині. Після обговорення і узгодження всіх деталей за роботу беруться високопрофесійні майстри. Скільки на виготовлення знадобиться часу - залежить від складності виробу.
    Якщо ж клієнт обирає з того, що є в каталозі, то отримає обновку значно швидше. В більшості випадків "Ярина" має готові вишивки, які можна зшити за вашими мірками протягом 3-5 днів. Окрім того, для тих, хто любить рукоділля, пропонуємо купони-заготовки для вишивання.     
   Створюючи свої колоритні і стильні моделі, “Ярина” прагне додати у цей світ краси і позитивних емоцій. А з клієнтами-однодумцями результат перевершує сподівання.