Вам потрібні парфумерні віддушки для парфумів, щоб розширити асортимент жіночих та чоловічих парфумів Вашого підприємства? Допоможе Вам у цьому компанія  "Флоресанс-Парфюм”, що в Україні виступає ексклюзивним постачальником  якісної парфумерної сировини від французької фірми "Floressence". Як відомо, Франція  вже понад два століття  не віддає нікому пальму першості у створенні найчудовіших ароматів у світі. "Флоресанс-Парфюм” має для Вас нові захопливі і розмаїті парфумерні віддушки. 

Одна з трьох умов, необхідних для здійснення відчуття людиною запаху -  незвичність останнього. У зв’язку з цим один із найдієвіших способів привернути до себе увагу всіх довкола при зустрічі  - надухатися неповторними парфумами. Парфумерні віддушки - це композиції, що формують запах і стійкість парфумів. Віддушки складаються з низки духмяних речовин та ефірних олій. Поєднати останні у найчарівніші духи - неймовірне мистецтво, таке ж винятково прекрасне як музика чи живопис. Для того, щоб приголомшити  нас фантастичним ароматом, парфумер повинен мати не лише надзвичайно чутливий ніс, але й неймовірну працездатність: над композиціями найславетніші митці працюють роками і поєднують у них від 50 до 150 найменувань духмяних речовин. На основі таких віддушок на будь-якій фірмі досвідчений парфумер може створити свій варіант, і це не буде підробкою.

Замовляйте нові віддушки для жіночої та чоловічої парфумерії у компанії  "Флоресанс-Парфюм" і Ви гарантовано зможете вразити парфумерних

поціновувачів, які бажають оригінально вирізнятися у людському морі. 

Зателефонувавши до нас, Ви отримаєте гуртовий прайс, де перелічено парфумерні віддушки для парфумів жіночої та чоловічої колекцій.