Всі ФОП та підприємства всіх форм, мають в 6 місячний період подати відомості про офіційний e-mail для підприємця або підприємства до реєстратору для зміни відомостей в ЄДР.

Зверніть увагу! Реєстратор не прийме відомості про e-mail, якщо не було подано відомості про бенефіціарів.

16 листопада 2021 року ВР прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання електронних адрес» (законопроект від 07.06.2021 № 3860-д).

Законопроект № 3860-д запроваджує адреси офіційної електронної пошти в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Таку адресу разом з офіційною електронною адресою, що функціонуватиме в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі, використовуватимуть в судах щоби направити учасникам судового процесу копії рішень, ухвал, судових повісток та інших документів в електронній формі.

Повторимо, що з початком дії законопроекту юридичні особи, в т. ч. держоргани та органи місцевого самоврядування, та ФОП в обов’язковому порядку упродовж шести місяців зобов’язані подати державному реєстратору відомості про свою адресу офіційної електронної пошти в ЄДРПОУ.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.