Пропонуємо вам звернути увагу на новинку, яка з'явилася у нашому інтернет-магазині -  обладнання для склеювання картонних круглих коробок.

Виробництво коробок досить затребуваний вид діяльності в зв'язку з ростом торгових мереж, виробництва, вимог до товару, в тому числі і до упаковки. Коробка служить одночасно як упаковкою, так і носієм реклами, оскільки марка (бренд), нанесена на неї, може працювати тривалий час.

Склеювання картонної упаковки є простим процесом і обладнання для нього також дуже просте. Проте, найчастіше воно потрібне друкарській промисловості. На великих підприємствах і заводах це незамінне обладнання.

Саме тому ми пропонуємо вам автоматичне обладнання для склеювання круглих картонних коробок, які мають: роторне конструкторське виконання, пневматичний та електричний вид приводу, невеликі розміри та масу та гарантію від виробника 12 місяців.

Наше обладнання має багато переваг, зокрема щодо маси, габаритів, споживчої потужності та способу подачі клею. Більше характеристик і опису цього товару ви можете переглянути в нашому каталозі.

Ось чому варто звернути увагу саме на наше обладнання для  комплектного виготовлення картонних упаковок і картонних деталей.