Навчатися в університеті або іншому вищому навчальному закладі та працювати одночасно дуже важко. На сім’ю, розваги, друзів просто не залишиться часу. Але разом з цим з’явиться фінансова незалежність, ітиме трудовий стаж. Якщо ж робота співпадає з вибраною професію в університеті, то з’являється перспектива стрімкого зростання.

Сервіс OLX Робота пропонує великий вибір професій для будь-якого спеціаліста. Тому якщо вас цікавить робота Львів для студентів може запропонувати її на сторінках цього популярного сервісу.

Робота без відриву від навчання

Трапляються ситуації, коли студенти знаходять цікаву роботу і починають замислюватися над тим, щоб залишити навчання. Але робити цього не варто, оскільки наявність вищої освіти відкриває більше можливостей в житті.

Варто зазначити, що досить багато історичних особистостей ішли працювати, не кидаючи навчання. На співбесіді при працевлаштуванні це може стати навіть бонусом: директор компанії зрозуміє, що перед ним цілеспрямована людина з хорошою самоорганізацією.

В епоху інтернету зовсім не важко бути на зв’язку зі своїми одногрупниками та бути в курсі всіх справ, які відбуваються в університеті. Залишається лише владнати справи з викладачами.

Баланс між навчанням та працею

Далеко не кожна професія має на увазі відвідування офісу або підприємства щоденно з 8 до 17 години. На перших порах можна працювати в другу зміну, вибирати професію з гнучким графіком або віддалену роботу.

Наступні поради допоможуть знайти час для всього. Потрібно буде:

  • оформити індивідуальний графік відвідування університету;
  • поспілкуватися особисто з кожним викладачем (можна підготувати контрольну, цікавий реферат, зробити презентацію замість відвідування пар);
  • не затягувати до останнього моменту зі здачею екзаменів або заліків;
  • вибрати саму професію, яка не потребує перебування в конкретному місці (кур’єр, копірайтер, онлайн-консультант).

Тобто, при наявності бажання, цілком можливо суміщати роботу та навчання. Спочатку буде важко, але згодом до такого графіка можна звикнути.