Косоокість - проблема, яку можна розпізнати, навіть не звертаючись до фахівця. При даному порушенні зору збігів зорових напрямків погляду не відбувається. Крім того, що косоокість помічають оточуючі, хворому постійно потрібно боротися з двоїнням в очах, головними болями та запамороченням. Дуже часто дана хвороба розвивається ще з дитинства. Отже, до лікування косоокості потрібно приступати негайно, і необхідно здоров'я своїх очей справжнім професіоналам. 

Лікарі нашого Центру корекції зору  оволоділи новим методом лікування косоокості - призматичною корекцією.

При застосуванні таких окулярів призма відхиляє зображення в напрямку основи, полегшуючи роботу ослабленого м’яза (у даному випадку внутрішнього прямого), вирівнює положення очей, створює комфортні умови для бінокулярного зору.

Підбір призматичних окулярів - складний процес для лікаря, потребує особливого терпіння від пацієнта при звиканні, але це досить ефективний спосіб виправлення косини, що у ряді випадків дозволяє уникнути хірургічного втручання.

Звертайтесь до нашого центру - і ми допоможемо вам вирішити проблему косоокості з допомогою призматичних окулярів за помірну ціну.