Незважаючи на наявність власного автомобіля та великої кількості комунального транспорту, люди не перестають користуватися таксі. Більше того, попит на драйверів у мегаполісах настільки великий, що з'являються нові та нові служби. Але привернути до себе пасажирів не так просто: існують критерії, яким має відповідати компанія-перевізник та її автопарк. Що клієнти цінують у таксі найбільше? На це запитання нам відповіли представники Всеукраїнської служби "Таксі 838". Значних критеріїв вибору щонайменше п'ять.

Вартість проїзду

Більшість клієнтів таксі Київ орієнтуються на вартість проїзду по кілометражу: пасажири не лінуються “симулювати” проїзд у кількох мобільних додатках служб таксі, обираючи найдешевший варіант. Унікальність програми таксі якраз у можливості дізнатися ціну ще до того, як ви дістанетеся за потрібною адресою і навіть до того, як сядете в машину. Програма автоматично прокладає оптимальний маршрут (найкоротший) і формує ціну поїздки. У годину пік вартість проїзду підвищується через більший попит.

 Клас автомобіля

У службі таксі Одеса та у таксопарках інших міст (Київ, Дніпро, Харків, Вінниця) працюють водії на автомобілях різного класу. Це дозволяє потенційному клієнту самому вибрати, чим їхати. Марка автомобіля впливає не тільки на зручність поїздки та престиж, а й на ціну. Так, проїзд на автомобілях класу Skoda Octavia коштує дорожче, ніж на машині середнього цінового сегмента. Моделі Renault Logan, Hyundai Accent та аналогічного класу відносять категорії "Стандарт" з нижчою вартістю проїзду.

Популярність перевізника

У кожному місті є служби таксі, які користуються більшою популярністю. Машин цього автопарку на маршруті більше за інших і в результаті для клієнта час подачі значно скорочується. Відповідно, цю компанію найчастіше викликають.

Час подачі машини

Час подачі “колес” має значення для клієнтів. Відверто кажучи, швидкість подачі навіть важливіша за цінник за проїзд. У годину пік та вночі, коли час очікування машини збільшується, клієнти користуються опцією "доплатити за подачу". Така послуга є в мобільному додатку та через дзвінок на номер 838 - просто слідуйте підказкам голосового меню.

Кешбек за поїздку

Сьогодні люди переважно користуються кредитними картками з можливістю отримувати кешбек і звертають увагу на товари та послуги, за купівлю (оплату) яких він діє. І хоча це символічна грошова компенсація, клієнти не втрачають нагоди трохи заощадити і на індивідуальних поїздках. Якщо вам це важливо, перевірте, чи нараховує ваша улюблена служба таксі кешбек за активні поїздки і який його розмір?