Раніше ноутбуки розглядали як робочий інструмент для виконання офісних завдань. Зараз портативний лептоп дозволяє працювати дистанційно будь-коли в будь-якому місці. 
Ми опишемо 6 технічних характеристик, які повинні бути в бізнес-ноутбуці. На що звернути увагу, вибираючи робочий девайс? Відповідь – далі у статті.

Операційна система

Є три основні операційні системи – Windows, Linux та MacOS. Кожна має свої особливості, тому користувачі вибирають систему, на якій звичніше працювати. На вибір може вплинути можливість інтеграції операційної системи з робочими процесами та програмами, які ви використовуєте найчастіше.

Стильний дизайн

Робочий ноутбук для бізнесмена – представницька річ. Так, ноутбук Asus Vivobook Pro 15 з тривимірним логотипом бренду та текстурованою поверхнею привертає увагу ще до відкриття кришки. 
Компактний корпус вагою 1,65 кг робить цей ноутбук бездоганним вибором для мобільних користувачів. 
Зокрема, замовити Asus ноутбуки серії Vivobook можна з каталогу за посиланням: https://eldorado.ua/notebooks/c1039096/producer=asus/

Вбудований накопичувач

Незалежно від того, яка робота виконується на бізнес-ноутбуці, важливо переконатися, що внутрішньої пам'яті достатньо виконання цих завдань. 

У сучасних ноутбуках об'єм вбудованого накопичувача SSD становить від 128 Гб до 2 Тб. Якщо потрібно більше місця, завжди можна використовувати хмарне сховище Google Drive, Dropbox, iCloud.

Продуктивність

Для пошуку інформації в Мережі та роботи в Google-Docs підійдуть ноутбуки Леново у Києві з бюджетної серії IdeaPad 3 з ОС Windows, оперативною пам'яттю – 4 Гб та SSD на 128 Гб. 

Але якщо потрібно редагувати відео 4K та рендерити зображення, знадобиться високопродуктивна машина з потужною відеокартою. Такі також є у Lenovo – це лінійки IdeaPad Gaming, Legion 5, ThinkBook. 
Коли для роботи підходить операційна система macOS, вибирають макбук.

Автономність

Для роботи поза офісом ключове значення має скільки лептоп пропрацює без підзарядки. У середньому це 3-5 годин, дорожчі моделі тягнуть 6-11 годин. 
Наприклад, акумулятор на пристроях HP серії Spectre дозволяє працювати, дивитися відео та залишатися на зв'язку протягом усього дня. А новий MacBook Air на базі процесора M1 "залишається на зв'язку" 18 годин, із затемненим дисплеєм – до 35 годин.

Пристрої для аудіо- та відеозв'язку

Більшість робочих питань віддалені працівники почали вирішувати по відеозв'язку, тому зросла вимогливість до динаміків, вбудованого мікрофона та вебкамери. 
Вбудоване обладнання є на всіх ноутбуках, залишилося вибрати найкращі параметри. Тут на увагу заслуговують вебкамери “яблучних” девайсів з роздільною здатністю 720p, здатні транслювати картинку в HD-якості.