Управління ДПС повідомляє, що застосування ПРРО (програмних реєстраторів розрахункових операцій) регулюється Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування ПРРО, затвердженим наказом Мінфіну від 23.06.2020 р. №317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року №547» із змінами та доповненнями.

Під час реєстрації кожному ПРРО фіскальним сервером ДПС автоматично формується та присвоюється фіскальний номер.

Фіскальний номер ПРРО - це унікальний числовий порядковий номер реєстраційного запису в Реєстрі програмних реєстраторів розрахункових операцій, відповідно до алгоритму його формування.

Такий номер ПРРО, не змінюється у разі перереєстрації ПРРО та внесенні змін. Зберігається за ПРРО до дати скасування його реєстрації.

Для реєстрації ПРРО необхідно скласти Заява про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою №1-ПРРО  (J/F 1316602) (додаток 1 до Порядку №317).

Далі відповідну заяву за ф. №1-ПРРО в електронній формі з дотриманням вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів подається за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків до фіскального сервера засобами Електронного кабінету, або засобами телекомунікацій.

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.