Від планування залежить, наскільки комфортним буде житло. Адже навіть невелике приміщення, наприклад двокімнатне, може бути дуже функціональним. Головне - вибрати варіант з найбільш підходящим для себе плануванням.

Двокімнатні квартири у столиці: які бувають

Якщо ваша мрія – двокімнатна квартира Київ надає найширший простір для вибору. З огляду на різноманітність житлового фонду столиці є як старі багатоповерхівки, так і новобудови з покращеним планом — кожен зможе вибрати для себе варіант, який буде комфортним.

Можливі варіанти розміщення кімнат у 2-кімнатному житлі у столиці:

  • роздільні, виходять на одну сторону будинку;
  • роздільні з вікнами на різні сторони будинку;
  • розділені між собою кухнею з лоджією;
  • роздільні, з обох є вихід на спільну лоджію;
  • з лоджією, спільною для однієї з кімнат та кухні;
  • з двома окремими балконами.

Різниця у плануванні може стосуватися розташування та розмірів кухні, санвузла, який може бути суміщеним чи роздільним. Площа 2-кімнатних квартир може відрізнятися залежно від виду будинку. У «хрущовках» таке житло займає 44,5 м2, у «сталінках» - в межах 44-66 м2, а в новобудовах квартири на 2 кімнати можуть розташовуватися на 100 квадратах і більше. До речі, саме таке – просторе житло з великими кімнатами – зараз має найвищий попит серед покупців нерухомості в столиці.

 Як знайти квартиру з бажаним плануванням?

Пошуки житла з плануванням, яке влаштує всіх членів сім'ї, - завдання не з простих, адже доведеться переглянути десятки, якщо не сотні варіантів нерухомості, що продається, поки вдасться відшукати «ту саму». Процес істотно полегшиться, якщо для пошуку вибрати сервіс, де зібрано дуже багато пропозицій від продавців. Так з'явиться можливість швидко ознайомитись з багатьма варіантами, порівняти їх, визначити плюси та мінуси кожного.

Для таких цілей ідеально підійде сервіс OLX, де є близько тисячі актуальних пропозицій 2-кімнатних будинків у різних районах Києва. Це і варіанти у старих будинках столиці, і «вторинний ринок» у нових. А якщо віддати перевагу пропозиції від забудовника, коли будинок знаходиться тільки на етапі будівництва, з'явиться можливість не вибирати з того, що є, а отримати житло з плануванням, зробленим з урахуванням ваших побажань.