Новий Рік та Різдво вже дуже близько! Щоб Ви не залишилися без подарунка або могли створити чудовий святковий настрій своїм близьким та друзям, ми спеціально до свят оновили асортимент ювелірних прикрас!

У нашій ювелірній майстерні «Love Gold» Ви завжди можете вибрати ювелірні вироби на замовлення із золота та срібла на будь-який смак, які нікого не залишать байдужими та створять святкову атмосферу. Як всім відомо - дарувати подарунки набагато приємніше, ніж їх отримувати, а особливо якщо вони були придбані з любов’ю. Отож, ювелірна майстерня «Love Gold» з радістю Вам в цьому допоможе!

Ми постійно розвиваємось, тому спеціально до новорічних свят оновили весь асортимент ланцюжків ручної роботи, каблучок, сережок, підвісок, замків, брелків, булавок, намистин, браслетів, срібних ложок та хрестів. Зробити оригінальний подарунок близькій Вам людині тепер простіше простого. Завітайте на сторінку нашого каталогу – та порадуйте своїх рідних та друзів якісною ювелірною прикрасою. Ми завжди піклуємось щоб Ви мали змогу робити подарунки легко та швидко. 

Ювелірна майстерня «Love Gold» щиро вітає Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!