Корпоратив – це очікуване свято і практично кожному співробітнику хочеться залишити всю напругу і з головою поринути у святкову атмосферу.

Через карантинні обмеження, з'явилася думка, що щорічні корпоративи є марною тратою коштів, які не є додатковою мотивацією, а скоріше навпаки. Хочемо вас запевнити у зворотному: корпоративна вечірка – це не спосіб витратити гроші, а скоріше інвестиція. Так-так, саме інвестиція у кращі результати, нові ідеї та згуртованість компанії. Команда – це один великий організм, де все має бути злагодженим і дружним, а корпоратив дає можливість згуртуватися краще, ніж сотні зборів і досягнутих цілей.

Який формат корпоративу буде затребуваний у 2022 році?

Яна Матвійчук, засновник ARENA CS , впевнена, що корпоратив буде завжди актуальним, а ось його формат і ціль зміняться. На її думку, люди втомилися від онлайн вечірок і хочуть справжнього живого спілкування. Нехай навіть це буде тиха family вечірка, яка наповнить кожного затишним спілкуванням, сміхом та веселими історіями.

Кожен із нас так скучив за живим спілкуванням, що, організувавши «правильний» корпоратив, керівник зарядить свою команду на круті проекти, підвищить рівень згуртованості і хоча б на один вечір поверне кожного учасника в безтурботний стан «до карантинного періоду». 

Що потрібно пам'ятати під час проведення будь-якого заходу офлайн:

  1. Вибір локації. Від цього пункту залежить перше враження гостей, а воно, як відомо, часто буває найяскравішим. Тому до вибору локації потрібно підійти відповідально і переглянути максимальну кількість варіантів. Якщо захід проходить влітку, тоді його оптимально проводити просто неба. Якщо це зимовий корпоратив, який проходитиме в приміщенні, необхідно подбати про пошук майданчика, де буде і сцена, і зона для танців, і достатньо місця для комфортного розташування кожного гостя.
  2. Світло та звук. Цьому пункту мало хто приділяє належну увагу, а даремно… Якщо зал великий та аудіоапаратура не виставлена за всіма правилами – в іншій частині приміщення ведучого просто не почують. Той, хто говоритиме вітальні промови в мікрофон також не буде почутий усіма, тому так важливо запрошувати професіоналів для проведення заходу.
  3. Обробка майданчика спеціальними засобами захисту. Безпека понад усе, тому необхідно провести ретельне прибирання приміщення спеціальними санітарними засобами. Брудне приміщення, меблі чи стіл – це страшний сон кожного івент-менеджера. Цей пункт може звести до нуля усі старання та повністю зіпсувати враження від свята. Тому ми приділяємо цьому моменту особливу увагу.
  4. Харчування. Необхідно відрепетирувати з обслуговуючим персоналом винесення їжі. Здавалося б, що тут репетирувати? А ні! Якщо почнеться виступ кавер-групи із запалювальним хітом, гості масово підуть веселитися на танцмайданчик, а в цей момент почнеться подача гарячого – виглядатиме це недоречно і навіть безглуздо. Тому потрібно пояснити, коли варто подавати страви, а в які моменти потрібно почекати.

Ці нюанси важливі, тому якщо ви не хочете собі зайвого головного болю, якого наприкінці року завжди вистачає – пропонуємо звернутися до професіоналів. Ми знаємо всі підводні камені будь-якого заходу, продумуємо все до дрібниць та маємо кілька варіантів вирішення форс-мажорних ситуацій.

В ARENA CS знають, як створити легку та веселу атмосферу, де гостей заходу не відволікатимуть заходи безпеки, переміщення та інші моменти. Все буде непомітно та інтуїтивно зрозуміло, адже головне – це настрій.

Для кожного клієнта ми створюємо оригінальний сценарій, використовуємо лише перевірені підрядники та пропонуємо свіжі рішення для вашого свята.

Телефонуйте нам для кращого офлайн корпоративу! Ми зробимо це разом і вам точно сподобається!