Віагра - розповсюджений та всім відомий препарат для покращення чоловічої потенції. Але в наш час є багато дженериків Віагри, які в рази дешевші за оригінал, але не менш діючі. Дженерик - це препарат, діюча речовина якого, у нашому випадку Силденафіл цитрат, є ідентичною до діючої речовини оригіналу (Віагри). 

Віагра дженерик Cenforce 100 мг призначається для чоловіків, у яких є проблеми з потенцією. Силденафіл покращує приток крові до печеристих тіл статевого члена, завдяки чому досягається потужна та стійка ерекція. Ценфорс 100 в одній таблетці містить 100 мг Силденафілу цитрату, що є рекомендованою добовою дозою препарату. Дане дозування є зручним, оскільки вам не потрібно ділити таблетку.

Віагра дженерик Cenforce 150 мг підходить для чоловіків зі значними проблемами з потенцією або надлишковою вагою. При даних проблемах таке дозування теж є доволі зручним.

Віагра дженерик Cenforce 200 мг в одній таблетці містить подвійну дозу діючої речовини, тому приймати її потрібно розділивши наполовину. Таке дозування є економним, оскільки ви розділяєте одну таблетку на 2 прийоми.

Купити Віагра дженерик Cenforce 100 мг ви можете на нашому сайті Vostok-Secret. У нас ви можете придбати й інші дозування дженериків Віагри.