Потрібна позика онлайн на довгий термін? Немає можливості надати довідку про доходи? Ви можете у будь-який момент подати заявку в Amigo та отримати довгостроковий кредит на картку за 15 хвилин на строк до 1 року.

Чим вигідні кредити від Аміґо?

Аміго це одна з небагатьох МФО України, яка видає довгострокові позики. Отримати кредит можна не на 30 днів, як у більшості компаній, а до 360 днів. Це дуже зручно, адже позичальники не завжди мають змогу погасити заборгованість у короткий термін — комусь затримали зарплату, у когось виникли непередбачені витрати. В результаті утворюються прострочення. А чим небезпечне прострочення по кредитах? Позичальнику нараховується пеня та штрафи. Прострочення негативно впливає на кредитну історію. Якщо клієнт не повертає гроші, МФО може продати борг колекторам.

Ставши клієнтом Аміго, ви зможете цього уникнути! Довгострокова позика — це можливість раціонально планувати особистий бюджет, щомісяця виділяючи на погашення позики лише частину доходу. На погашення короткострокового кредиту позичальникам часто доводиться віддавати одразу 80-90% від зарплати, щоб встигнути повернути гроші вчасно і не платити пеню.

Крім цього, список переваг кредитів Аміго включає:

  • безпека: всі нові клієнти компанії проходять ідентифікацію за допомогою фото або BankID;
  • мінімальний пакет документів: для оформлення кредиту потрібні лише паспорт та код;
  • автоматичне прийняття рішень: заявки розглядаються протягом 5 хвилин;
  • висока ймовірність схвалення: до 95%;
  • персональні знижки: промокоди постійним клієнтам до -50%.

Аміго — це сучасний кредитний сервіс, з яким ви дізнаєтеся, що таке по-справжньому комфортна, лояльна і вигідна позика.

Як можна взяти кредит у Аміґо?

Взяти кредит у Аміго можна на доступних умовах:

  • валюта: UAH;
  • сума: від 3000 до 30 000 гривень;
  • термін: від 90 до 360 днів;
  • ставка: 180% річних;
  • погашення: щомісячно, окремими платежами.

Кредити видаються в режимі онлайн на банківські картки позичальників. Скористатися послугами компанії може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років. Офіційне працевлаштування – не обов'язкове. Отримати позику можуть студенти, жінки в декреті, фрілансери, підприємці-початківці, працюючі пенсіонери.

Рішення за заявкою надходить до СМС та на пошту. Після зарахування грошей на картку інформацію про кредит можна буде відслідковувати через особистий кабінет. Позичальник може будь-якої миті переглянути графік платежів, дізнатися залишок боргу, виконати погашення онлайн в кілька кліків. Щоб клієнт не пропустив термін оплати, сервіс нагадає про дату наступного платежу в СМС.

Звертайтеся до Аміго, щоб отримати довгострокову позику на будь-які цілі та потреби. Гроші будуть перераховані на картку за лічені хвилини. Ви зможете розпоряджатися ними за власним розсудом. 30 тисяч гривень можна витратити на зимовий відпочинок у горах, придбання побутової техніки, ремонт.