Крафтовий папір - це екологічний міцний папір, який не завдає негативного впливу на екологію планети, тому що має чудову властивість швидко розкладатися. Виготовляється з макулатури, шляхом її вторинної переробки, відповідає всім вимогам ГОСТ 16711-84. Випускається крафтовий папір в листах та в рулонах різної довжини. Також характеризується показниками високого опору до механічних зламів, розривів, різних продавлювань. Термін придатності такого паперу - необмежений. 

Крафтовий папір в наш час широко використовується в побуті та різноманітних галузях, наприклад, в дизайні, торгівлі, транспортуванні, харчовій промисловості. Також крафтовий папір все більше застосовують для загортання та упаковки, живих квітів, харчових продуктів, книжок, антикваріату, скла, посуду, кераміки, техніки та навіть меблів. Крафт-папір відмінно підійде малярам та будівельникам під час фарбувальних робіт, щоб захистити поверхні та цінні речі від випадкового фарбового забруднення.

Відтепер крафтовий папір купити завжди можна у нас. Приймаються як роздрібні, так і гуртові замовлення. Доставка товару здійснюється Укрпоштою, Новою Поштою у будь-яке відділення в Україні - Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів та інші.

Пам’ятайте, користуючись крафтовим папером у повсякденному житті Ви робите великий неоціненний вклад в збереження чистоти навколишнього середовища. Будемо завжді раді співпрацювати з Вами!