Пропонуємо скористатись послугами наших пунктів сервісного обслуговування які працюють в таких містах як Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг.

Компанія «Гідромасажсервіс»  ремонт гідромасажних ванн, джакузі, SPA-зон, фінських саун, римських лазень, складання душових кабін, гідромасажних боксів, а також сервісне обслуговування. Також виконуємо ремонт, установку та сервісне обслуговування басейнів. Незалежно від місця розташування басейну, його конфігурації, заглиблення та призначення забезпечується повний пакет обслуговування. Здійснюємо комплексне сервісне обслуговування гідромасажних систем та сантехніки не тільки для фізичних осіб, а й також в торгових центрах, готелях, санаторних, медичних, та спортивних закладах.

В кожному місті, де працюють наші пункти сервісного обслуговування, є досвідчені та компетентні у своїй справі сервіс-інженери, які завжди можуть здійснити монтаж, демонтаж, провести ремонт та технічне сервісне обслуговування різних умов складності. Майстри нашої компанії «Гідромасажсервіс» виконують всі роботи на високому рівні з гарантією якості та надійності. При необхідності організовуємо терміновий виїзд спеціаліста.

Чекаємо на Вас у пунктах сервісного обслуговування Київ, Одеса, Львів, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг. Телефонуйте нам прямо зараз за телефонами вказаними на сайті! Завжди будемо раді бачити у себе!