Персні завжди вважалися особливими прикрасами. Символ нескінченності, любові, дружби — якими лише характеристиками не наділяли обручки в різні часи. Особливо трепетно люди ставилися до прикрас із дорогоцінних металів, зокрема золота. Навіть за величезного сучасного вибору різноманітних аксесуарів, перстень з білого золота залишається бажаним подарунком. Не обов'язково дарувати його комусь, адже завжди можна порадувати себе. А щоб вибрати потрібну каблучку, загляньте в магазин ювелірних виробів SOVA Jewelry House. Тут на вас чекають золоті прикраси на будь-який смак.

Золота каблучка з білого золота: з діамантом чи без?

Напевно, ви помітили тенденцію: жовте золото здало свої позиції лідера, зараз все більше людей вибирають прикраси з білого металу. Золоті каблучки не стали винятком. Біле золото вважається не таким яскравим, стриманим, аристократичним.

 У його обрамленні чудово виглядають дорогоцінні камені:

  • прозорі та кольорові діаманти;
  • рубіни;
  • сапфіри;
  • перли.

А якщо до створення прикрас причетний не один майстер, а ціла команда дизайнерів та ювелірів, вони просто приречені на успіх у покупців. Кожна каблучка в колекції ювелірного будинку Sova Jewels неодмінно знаходить своїх шанувальників. У колекціях бренду є обручки та заручні кільця, прикраси для чоловіків, жінок та дітей.

Але, звичайно ж, гордістю творчої команди є обручки зі вставками діамантів. Цим коштовним камінням прикрашають стильні, сучасні прикраси, які ви захочете носити не лише з особливих приводів, а й щодня. Діаманти проникли навіть на обручки, які спочатку повинні були бути ідеально гладкими, забезпечуючи гладке сімейне життя. Але сучасні молодята не бояться порушувати традиції, тим більше, заради того, щоб носити красиві та модні обручки з діамантами.

Колекції золотих каблучок Sova Jewels

Якщо ви теж хочете купити оригінальні золоті каблучки, обручки - обов'язково загляньте в колекцію Sweet Memories. Усі, хто до цього вважав обручки — нудною традицією, негайно змінюють свої переконання. Величезний асортимент парних золотих каблучок, прикрашених гравіюванням, різьбленням, дорогоцінним камінням, виконаних у незвичайній формі точно не залишать вас байдужими.

Ще одна колекція, у якій дизайнери освідчуються поєднанню білого золота та діамантів — Dress code. Аксесуари цих зборів дозволяють глянути на класику під новим кутом. Суворий і витончений стиль із вкрапленнями великих елементів не дозволить вам залишитися осторонь модних тенденцій та захоплених поглядів.

А нова колекція прикрас SOVA ROME зовсім створена для того, щоб притягувати погляди. Масивні багатошарові кільця щедро всипані розсипом дорогоцінного каміння не можуть залишитися непоміченими.

Для сяйва та блиску створені золоті каблучки Glow. Масивні вироби з білого золота з численними дрібними діамантами не залишать байдужими шанувальниць яскравого вечірнього життя та розкішних виходів у світ.

Серед численних колекцій модного ювелірного будинку Sova Jewels ви завжди знайдете унікальні прикраси, які припадуть до душі саме вам. Вибирайте модні обручки з білого золота SOVA, щоб підкреслити свій повсякденний стиль або шикарні вечірні образи.