Разом із криптовалютою розвивається і торгівля такими активами. Причому як, наприклад, біткоін, так і трейдингові майданчики є онлайн-платформами, доступ до яких можна отримати з будь-якої точки світу. Головне – наявність інтернету. Багато користувачів мережі зробили криптотрейдинг джерелом доходу, як основним, так і додатковим. А дехто навчився отримувати навіть пасивний прибуток з торгових майданчиків. Проблема в тому, що останніх дуже багато, і більшість є шахрайськими проектами, алгоритми роботи яких не дозволяють трейдити в плюс або взагалі блокують виведення зароблених грошей. Поряд із такими скам-біржами працюють цілком чесні, надійні та прозорі платформи, де справді можна розраховувати на прибуток. До якого типу відноситься CryptoKG ? В огляді нижче пропонуємо оцінити переваги, недоліки та особливості цього сервісу. Наприкінці статті підіб'ємо підсумки і висловимо експертну думку, чи варто працювати з платформою. Хоча завдяки докладному огляду криптобіржі висновки можна зробити по ходу читання.

Що таке CryptoKG: основні факти 

Робота криптовалютної біржі CryptoKG заснована на класичному для таких проектів принципі ставок підвищення або зниження ліквідності активу. При цьому час експірації варіюється від ультракороткого (1 хвилина) до тривалого (добу та більше) періоду. Загалом про аналізовану платформу можна сказати наступне :

 • працює з 2019 року, що вказує на стабільність та надійність, тому що шахрайські проекти закриваються протягом півроку;
 • у наявності більше 300 торгових інструментів, включаючи різні валютні пари та автоматизовані способи трейдингу;
 • кількість постійних користувачів перевищує 5000 осіб, отже, майданчик користується довірою спільноти трейдерів;
 • за час роботи сервісу не виявлено відгуків про невиплати коштів;
 • на сайті розміщено документи, що підтверджують дозвіл на торговельну діяльність, фінансові операції, співпрацю з міжнародними платіжними системами.

У відгуках про CryptoKG користувачі відзначають активну службу підтримки. Співробітники компанії не тільки вирішують технічні проблеми або роз'яснюють нюанси використання майданчика, а й дають поради щодо трейдингу та аналітики, надаючи в такому форматі навчальні послуги. На перший погляд платформа заслуговує на звання юзер-френдлі. Але що виявиться, якщо заглибитись у вивчення нюансів? 

Безпека торгівлі на біржі CryptoKG : як контролюється і чим регламентована

Перше питання, яке слід поставити перед тим, як зробити перший депозит, - прозорість фінансових операцій на біржі. Як одразу впізнати скам-проект? На сайті не представлена документація та не вказана реальна компанія, яка володіє онлайн-біржею. У цьому CryptoKG вигідно відрізняється від конкурентів :

 • сайт зареєстровано на компанію COINPLAS LTD ;
 • власник біржі є суб'єктом господарювання Великої Британії;
 • відповідно, податки сплачуються в Англії, і за прозорістю роботи слідкує місцева фінансова інспекція;
 • також діяльність відстежується фіскальними органами Євросоюзу, оскільки компанія співпрацює з європейськими банками;
 • є ліцензія для проведення торгових операцій, послуг зберігання та обміну валютних коштів;
 • біржа співпрацює з транснаціональними банками та міжнародними валютними організаціями, наприклад, Visa, MasterCard, SWIFT та іншими.

Ще один важливий факт – для трейдингу потрібне підтвердження особи (скан документа) та у деяких випадках додаткова верифікація. Такою є вимога систем безпеки та шифрування даних KYC і AML, які використовує біржа для захисту персональних даних користувачів та збереження банківської таємниці як для зовнішніх, так і для внутрішніх транзакцій. Повідомлень про витік будь-якої інформації у глобальній мережі не виявлено. 

Це відкрита інформація, яку можна знайти на сайті криптовалютної біржі: договори, дозволи, ліцензії. Такий відкритий, чесний та прозорий підхід стосовно користувачів зустрічається рідко і свідчить про цілком законну діяльність компанії. 

Юзабіліті CryptoKG : складності інтерфейсу

У плані юзер-френдлі криптовалютна біржа CryptoKG виділяється не лише службою підтримки. Інтерфейс, який бачить користувач, є максимально простим. На основному екрані представлені:

 • основний графік руху валютних пар;
 • поточний статус рахунки ;
 • список ставок, які очікують завершення торгів;
 • кнопки ставки, за допомогою яких потрібно вибрати, вгору чи вниз піде вартість активу.

Заплутатися складно, а вся увага приділяється графіку. Немає відволікаючих рекламних повідомлень, яскравих банерів та зайвих підказок. 

Загальний дизайн сайту можна назвати лаконічним. В особистому кабінеті, інформаційному розділі та на інших сторінках присутні лише корисні елементи та блоки з максимізованим смисловим навантаженням. При цьому важливі області інтерфейсу виділені та привертають увагу. Юзабіліті біржі не перевантажено кнопками та модулями, дозволяючи повністю зосередитись на торгах. Сайт має дружній інтерфейс, розібратися в якому можуть досвідчені трейдери, знайомі з подібними майданчиками, так і новачки. Біржа взагалі привітно зустрічає нових користувачів зрозумілим та простим функціоналом. Це забезпечує швидке освоєння всіх можливостей платформи та початок трейдингу.

Як торгувати на біржі CryptoKG

Процес трейдингу реалізований як класичного бінарного опціону, для перемоги в якому потрібно передбачити рух ціни обраної валюти (подорожчання чи здешевлення). Виглядає так:

 • трейдер вибирає валютну пару для торгів, наприклад, біткоін та ефір;
 • на екран виводиться графік зміни вартості як японських свічок;
 • потрібно вибрати час експірації та вказати передбачувану цінову динаміку;
 • при закритті угоди трейдер отримує прибуток, якщо правильно спрогнозував рух ціни, або втрачає ставку, коли помилився.

Часом експірації називається період, після закінчення якого закривається угода: 1 хвилина, 2, 5, 10, 60 і т. д. Найбільш популярними є ультракороткі угоди, тому що прогнозувати їх результат найлегше, як і отримати прибуток. Більшість користувачів вибирають хвилинні угоди, щоб зіграти максимальну кількість ставок та швидко отримати результат.

У процесі торгів відкривається три ключові особливості біржі CryptoKG. По-перше, є велика кількість валютних пар, які не обмежені тільки криптою. Можна торгувати фондовими індексами, реальною валютою (такою як USD), продуктами харчування, енергоносіями та іншими активами. При цьому їх можна комбінувати у різних варіантах, наприклад, прогнозувати вартість біткоїну щодо долара. Торгувати можна будь-якими токенізованими активами. По-друге, біржею передбачена можливість копіювати стратегію ставок найефективніших трейдерів – функція Copytrader. Існують десятки стратегій і знайти відповідну складно, а ця опція дозволяє користуватися вже готовими напрацюваннями, які стабільно приносять дохід. По-третє, процес ставок можна автоматизувати, підключивши обчислювальні потужності та алгоритми біржі, т.з. ботів. Роботів може бути кілька, і кожного можна налаштувати на переваги трейдера. Така система перетворює біржу на джерело пасивного доходу, який потрібно періодично заходити для виведення накопичених коштів. 

Цікавий момент - CryptoKG не надає деморахунок для навчання або тестування майданчика. Натомість реалізовано поняття «безпечна угода». У такому форматі програшна ставка повертається на рахунок трейдера, що дозволяє скоротити витрати та періодично брати участь у угодах із високим ризиком. Щоправда, кількість захищених таким чином ставок обмежена і залежить від типу облікового запису. 

Типи акаунтів 

Про облікові записи користувачів на біржі CryptoKG варто згадати окремо. Тут запроваджено систему пріоритетів та бонусів для власників облікових записів найвищого рангу. Вона не має нічого спільного з поняттям pay-to-win, але пропонує спрощені схеми взаємодії з біржею та унікальні особливості тренінгу. Існує 6 рівнів, які присвоюються залежно від суми депозиту:

 • Basic. При поповненні рахунку на 500 доларів (мінімальна сума депозиту, до речі), користувач отримує базовий статус. Відкривається доступ до торгових та інвестиційних операцій, аналітичних матеріалів, онлайн-терміналу та стандартних навчальних курсів.
 • Premium. За депозит від 5000 доларів до базового функціоналу додаються консультація зі спеціалістом аналітичного відділу (1 на тиждень), 1 безпечна угода та 1 торговий сигнал, що вказує найбільш вдалий час та тип ставки.
 • Advanced. Обліковий запис отримує цей статус, якщо сума депозиту перевищує 25000 USDT. Крім збільшення кількості безризикових угод та трейдових сигналів до 3 на тиждень, а консультацій з менеджером до 2, користувач отримує аналітику власних транзакцій та 1 робота для автоматизованої торгівлі. Саме починаючи з адвансед рангу можна перетворити біржу на джерело пасивного доходу.
 • Business. Трейдери з цим статусом отримують персонального фінансового консультанта та вже 2 ботів. Кількість торгових сигналів зростає до 10 на тиждень. З'являється інвестиційна прибутковість – 2% щомісяця. Також збільшується пріоритет у виконанні заявок. Мінімальний депозит для отримання облікового запису бізнес-рівня становить 100000 доларів. При цьому пасивний дохід надходить не лише від автоматичної торгівлі активами за заданими алгоритмами, а й від коштів на ощадному рахунку.
 • Business +. Покращена версія попереднього статусу, що вимагає для отримання депозиту 500000 доларів. Забезпечує необмежену кількість торгових сигналів та 4 безпечні угоди на тиждень. Роботів для торгівлі є 3, і кожного можна налаштувати відповідно до переваг трейдера, тоді як у попередніх версіях облікового запису налаштування алгоритмів встановлюються біржею. Ставка по ощадному рахунку складає 2,5%.
 • Tiger. При внесенні депозиту від 1000000 USDT доступний максимальний ранг облікового запису. Його користувач отримує множинні та необмежені торговельні сигнали, 5 безризикових ставок на тиждень, персонального менеджера у службі технічної підтримки та найвищий пріоритет при обробці будь-яких заявок. Кількість автоматичних ботів дорівнює 5, кожного можна налаштувати. Відсоткова ставка для інвестицій зростає до 3% на місяць.

Зазначимо, що будь-який обліковий запис (крім Basic) не передбачає комісій за поповнення та виведення з біржового гаманця. По суті, відмінності у поглиблених навчальних курсах, закріплення за трейдером особистого менеджера-консультанта, доступ до аналітики ринку та автоматичних систем торгівлі. Починаючи зі статусу Платінум біржу можна розглядати як інвестиційний майданчик: внести депозит, включити робота для трейдингу та виводити дохід. Ситуація з рангами облікових записів не заважає успішно торгувати новачкам, оскільки передбачені базові програми для навчання.

 

Чи є недоліки у криптобіржі CryptoKG

Для російськомовного користувача серед мінусів лише два:

 • відсутність русифікації сайту, тому для розуміння деяких аспектів доведеться користуватися перекладачем;
 • обмеження роботи у деяких регіонах СНД, зокрема у Росії, що можна обійти різними програмними рішеннями.

Незважаючи на те, що криптобіржа офіційно працює у 140 країнах, РФ у цьому списку не значиться. З дрібних недоліків у відгуках зустрічається згадка про затримки відповідей від служби підтримки (але не більше 24 годин) та припинення роботи СП у вихідні дні, хоча для облікових записів з високим статусом співробітники компанії роблять виняток.

Висновки

Чи можна робити ставки на біржі CryptoKG? Однозначно так. На користь платформи кажуть:

 • прозорість роботи;
 • наявність реальною компанії-власника;
 • реєстрація у ЄС;
 • надійні системи шифрування даних ;
 • позитивні відгуки користувачів;
 • стабільну роботу протягом 3 років;
 • наявність різних інструментів трейдингу;
 • варіативність використання платформи .

Чи можна заробити на біржі CryptoKG ? Можна. Але це залежить від персональних навичок трейдера. Як і на будь-якій біржі, шанс втратити ставку є. Важливо правильно аналізувати показники ринку та застосовувати актуальні стратегії торгівлі. Жоден сервіс неспроможна гарантувати 100% виграшних ставок, які роблять у ручному режимі. Зате CryptoKG забезпечує виведення коштів та чесну динаміку графіка. Цей проект не є скамом, а представляє успішну біржу криптовалюти, що розвивається з унікальними особливостями і серйозним потенціалом.

Для російськомовного користувача серед мінусів лише два:

 • відсутність русифікації сайту, тому для розуміння деяких аспектів доведеться користуватися перекладачем;
 • обмеження роботи у деяких регіонах СНД, зокрема у Росії, що можна обійти різними програмними рішеннями.

Незважаючи на те, що криптобіржа офіційно працює у 140 країнах, РФ у цьому списку не значиться. З дрібних недоліків у відгуках зустрічається згадка про затримки відповідей від служби підтримки (але не більше 24 годин) та припинення роботи СП у вихідні дні, хоча для облікових записів з високим статусом співробітники компанії роблять виняток.

Висновки

Чи можна робити ставки на біржі CryptoKG? Однозначно так. Про користь платформи говорять:

 • прозорість роботи;
 • наявність реальною компанії-власника;
 • реєстрація у ЄС;
 • надійні системи шифрування даних ;
 • позитивні відгуки користувачів;
 • стабільну роботу протягом 3 років;
 • наявність різних інструментів трейдингу;
 • варіативність використання платформи .

Чи можна заробити на біржі CryptoKG? Можна. Але це залежить від персональних навичок трейдера. Як і на будь-якій біржі, шанс втратити ставку є. Важливо правильно аналізувати показники ринку та застосовувати актуальні стратегії торгівлі. Жоден сервіс неспроможна гарантувати 100% виграшних ставок, які роблять у ручному режимі. Зате CryptoKG забезпечує виведення коштів та чесну динаміку графіка. Цей проект не є скамом, а представляє успішну біржу криптовалюти, що розвивається з унікальними особливостями і серйозним потенціалом.