Люди елегантного віку можуть стикатися з деякими проблемами під час працевлаштування, причому далеко не всі вони залежать безпосередньо від роботодавця. Багато представниць прекрасної статі після 40 самі втрачають впевненість у своїх силах, звідси зароджується самодискримінація. Тому багато в чому успішне знаходження відповідної вакансії залежить від вас та вашого настрою.

Як показує практика, робота для жінок Бровари після 40 представлена величезною кількістю вакансій. Перед вами немає бар'єрів - все у ваших руках. Залишається лише підібрати для себе потрібну пропозицію.

Оцініть свої сильні сторони

До такого віку напевно у вас накопичилося безліч найрізноманітнішого досвіду та знань. Навіть якщо ви досі не визначилися з основним кар'єрним напрямком і лише плануєте це зробити, у будь-якому разі у вас є різнопланові навички. Тому перед пошуком роботи потрібно зробити таке:

  • визначити свої сильні сторони – за стільки років активної праці ви повинні вже інтуїтивно розуміти, у чому ви сильні та які у вас є переваги перед іншими кандидатами;
  • пройдіть сучасне навчання - це ніколи не буде зайвим; ви зможете оновити наявні знання і цим показати роботодавцю, що ви повною мірою володієте останніми знаннями для кращого виконання поставлених завдань;
  • грамотно запакуйте себе - зарекомендуйте себе як професіонал, адже у вас через вік куди більше досвіду та знань, ніж у конкурентів у молодшому віці, тому все залежить багато в чому від вашої самопрезентації.

Найважливіше - не боятися і мати рішучість, щоб поборотися за вакантне місце.

Ким можна працювати після 40?

Обмежень жодних немає, оскільки багато українських компаній підтримують ідею безбар'єрності і з радістю приймуть у свій колектив співробітників у будь-якому віці. Головне - його компетенції та реальні вміння. Якщо ви можете ідеально впоратися зі своєю роботою, то зовсім не має значення скільки вам років.

Знайти відповідні вакансії можна за пару кліків на сервісі OLX.ua. Вибирайте серед готових оголошень та подавайте відгуки