Компанія “Shine” пропонує новий товар - жилет за доступною ціною від виробника, який Ви можете купити на нашому сайті. Даний одяг є трендом сезону!

Оптовики — ця новина для Вас є досить хорошою, адже в нашому інтернет магазині Ви зможете придбати якісний товар, який зацікавить споживача та принесе Вам хороший прибуток. Вибір жилеток доповнить Ваш асортимет магазину та приверне увагу клієнтів. В наявності є усі розміри від S до 6XL, що дозволить легко підібрати потрібну жилетку для людей різної комплектації. Жилетки з підігрівом підходять як для чоловіків, так і для жінок, також товар чудово буде дивитися на підлітках та буде досить комфортним у використанні.

В каталозі Ви зможете обрати жилетку для прогулянки, катання на лижах, полювання, що подарує Вам зручність під час улюбленого заняття. Флісовий жилет з підігрівом безпечний і легкий. Підкладка зроблена за спеціальною технологією, що забезпечує хороше терморегулювання. Даний товар є водонепроникним та вітрозахисним.

На сайті Ви можете обрати колір USB - жилетки з підігрівом (чорний, синій, рожевий, хакі, камуфляж). Зверніть увагу, що можлива невелика відмінність кольору від кольору на фотографії.

Сплачуйте за своє замовлення зручним способом і чекайте доставку. Ціни є досить помірними як для роздрібних, так і для оптових споживачів.